درباره Hihomes

از های هومز بیشتر بدانید

های هومز توسط وحید علیپور، که بیش از 20 سال تجربه در فروش ملک ترکیه به مخاطبان جهانی دارد، تاسیس شد، دارای دفتر مرکزی در استانبول و شعبه هایی درآنتالیا، آنکارا ، فتحیه، بدروم و بسیاری از مناطق دیگر ترکیه است.

این شرکت با بسیاری از خریداران خارج از کشور همکاری کرده است تا با ارائه خدمات جامع خرید ملک از ابتدا تا انتها، به آنها کمک کند تا خانه رویایی خود را پیدا کنند.

های هومز با ارائه انبوهی از اطلاعات به خریداران خانه برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید ملک برای سرمایه گذاری یا سبک زندگی، دانش مستقل، بی طرف و متخصص در مورد ملک و کشور ارائه می دهد.

شبکه تماس ها و روابط ما با توسعه دهندگان و دفاتر شریک تضمین می کند که خریداران در کل فرآیند مراقبت می شوند و آرامش کامل را ارائه می دهند.

ضمانت ما

وحید علیپور بیش از بیست سال است که به طور گسترده در بازار املاک ترکیه کار کرده است.

در طول این مدت، تماس ها، تجربه و دانشی که او به دست آورده است باعث شده است تا های هومز با اطمینان قول دهد که «به هیچ قیمتی کم فروش نخواهد شد».

 

های هومز با نظارت دقیق بر بازار و تبلیغ املاک از طریق همکاری مستقیم با فروشنده به جای یک نماینده یا منبع شخص ثالث دیگر، می‌تواند هر ملک را مطابقت دهد تا مطمئن شود که بهترین ارزش را برای مشتریان ارائه می‌کنیم. ما یک تیم اختصاصی داریم که به طور منظم رقبای خود را بررسی می کنند و برای ما مهم است که بهترین قیمت را برای هر ملک ترکیه در بازار به مشتریان خود ارائه دهیم.

 

نمونه کارهای ما و بازار املاک ترکیه

ترکیه با داشتن رونق ساخت و ساز در دهه گذشته، گزینه جذابی برای خریداران خارج از کشور است زیرا انتخاب و قیمت بسیار مطلوب است.

به عنوان مثال، در حالی که استراحتگاه لوکس بدروم در ساحل دریای اژه قرار دارد که به خاطر ویلاهای معتبرش معروف است، قیمت ویلاهای بدروم برای فروش با منظره دریا از 500000 دلار شروع می شود. از طرفی اگر بخواهیم ساحل فتحیه را با ویلاهای 250000 دلاری مقایسه کنیم.

شهر استانبول مسکن انبوه با آپارتمان های مسکونی را از 50000 دلار در حومه شهر و برای آپارتمان های درجه یک و پایین شهر با منظره دریا از 300000 دلار شروع می کند. بودجه شما هر چه باشد، ما می توانیم ملک ایده آل شما را در ترکیه پیدا کنیم. نمونه کارها کامل ما را اینجا ببینید.

 

دانش محلی و مراقبت از مشتری

یک دلیل مهم برای خرید خانه در ترکیه، لذت بردن از سبک زندگی است. ترکیه کشوری متنوع با اقلیم ها، فرهنگ ها و شیوه های زندگی متفاوت برای متخصصان جوان، خانواده ها و بازنشستگان است.

در های هومز، ما فقط ملک نمی فروشیم. ما به مشتریان خود در مورد نقل مکان به ترکیه، سرمایه گذاری امن در تعطیلات و دانش عمیق منطقه ای کمک و مشاوره ارائه می دهیم.

هنگام خرید از طریق های هومز و همچنین دریافت مشاوره بی طرفانه در مورد تمام جنبه های خرید ملک در ترکیه، ما بهترین ها را در زمینه مراقبت از مشتری به شما ارائه می دهیم.

کارکنان و شرکای های هومز برای ارائه مشاوره مفید بسیار آموزش دیده اند و خدمات ما به خرید شما ختم نمی شود.

ما مفتخریم که مراقبت های پس از فروش عالی را ارائه می دهیم و در طول فرآیند خرید به شما کمک می کنیم تا بتوانید خانه رویایی خود را بخرید.

 

7 دلیل برای انتخاب خانه های ترکیه

1- ما مشاوره بی طرفانه و عملی در مورد ترکیه و فرآیند خرید می دهیم

2- ما نیازها شما را ارزیابی می کنیم تا ملکی را پیدا کنیم که بیشتر با سبک زندگی و بودجه شما مطابقت دارد.

3- سطح بالای مراقبت از مشتری قبل، در حین و بعد از فرآیند خرید

4- ما قیمت را با هر ملکی که در جای دیگر ارزان تر پیدا کنید مطابقت می دهیم

5- دانش کاری ما از بازارها به شما کمک می کند تا بهترین سرمایه گذاری ممکن را انجام دهید

6- ما فقط با سازندگان و توسعه دهندگان معتبر در ترکیه سروکار داریم.

7- ما برای شما کار می کنیم، نه برای فروشنده

اگر با این حال، حرف ما را قبول ندارید، با ما تماس بگیرید و ما قصد داریم در تمام جنبه های برنامه های سرمایه گذاری شما به شما کمک کنیم.

با های هومز با شماره 00905515911110 تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید info@turkeyhomes.com

 

توجه:

های هومز یک شرکت ثبت شده در ترکیه با نام شرکتی Hi Homes بنابراین خریداران تحت قوانین ترکیه محافظت می شوند.

های هومز همچنین یکی از اعضای اتاق بازرگانی ترکیه و ایران در ایران است. همچنین ممکن است علاقه مند به خواندن راهنمای خریداران ملک در ترکیه باشید یا این مقاله در مورد چهار مکان محبوب در ترکیه برای خریداران خارجی صحبت می کند.

کپی رایت @ Hihomes. طراحی و توسعه توسط Rigel.ir