K SILIVRI RESIDENCE

اطلاعات کلی

 

 این پرژه امکان این را برای شما فراهم می کند که خانه ای با گزینه های ویلایی مناسب با بودجه خود داشته باشید.  گزینه های ویلا در پروژه سیلیوری گزینه های 4+1 و 5+1 را ارائه می دهند.  همچنین متراژهای 35 ویلا در محدوده پروژه بین 368 تا 607 متر مربع متغیر است.

 

این پروژه به شما امکان می دهد از تجمل لذت ببرید زندگی جدیدی که به شما امکان می دهد به راحتی صاحب خانه با گزینه های پرداخت ویژه شوید در Silivri جان می گیرد.  پروژه مسکن توسعه یافته توسط Bayburtlu Insaat فضاهای زندگی جدیدی را برای کسانی که نمی خواهند از مرکز شهر دور شوند، ارائه می دهد.  علاوه بر این، شما یک زندگی مانند تعطیلات خواهید داشت.  اگر نمی خواهید استانبول را ترک کنید و زیاده روی کنید، سیلیوری آدرس مناسبی برای شماست!

 

 سیلیوری که یکی از مکان های مورد علاقه کسانی است که می خواهند خانه بخرند

 

 استانبول میزبان یک پروژه جدید است.  پروژه مسکن مستغلات که شامل انواع مسکن 1+4 و 1+5 می باشد با امکانات اجتماعی خود مناطق اجتماعی وسیعی را نیز در اختیار صاحبان خانه قرار می دهد.

 

 10.257 متر مربع از این پروژه که در زمینی به مساحت 22773 متر مربع واقع شده است شامل مناطق سبز است.  علاوه بر این، استخر، زمین بازی کودکان، مناطق استراحت و پیاده روی، یک پارکینگ در فضای باز، و یک سیستم امنیتی ثابت وجود دارد.

 

 ویلاهای جدید برای فروش در قسمت اروپایی استانبول

 

 سند مالکیت آن آماده است در انتظار خریداران است.  این پروژه که 30 دقیقه با فرودگاه بزرگ استانبول فاصله دارد، در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد.

 

زندگی آرام و ممتازی را برای صاحبان خود به ارمغان می آورد.  سیلیوری به دلیل موقعیت مکانی نزدیک به مرکز استانبول، یکی از مهم ترین مکان هایی است که مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.  منطقه سیلیوری، که گزینه های مسکن مناسب برای هر بودجه ای را ارائه می دهد، به عنوان آدرس سرمایه گذاری های سودآور برجسته است.

 

امکانات رفاهی

  • شهر:استانبول

تعداد اتاق و قیمت ها

تعداد اتاق شروع قیمت متراژ
4 762.896USD 468M
5 828.230USD 590M
9 1.072.000USD 845M

کپی رایت @ Hihomes. طراحی و توسعه توسط Rigel.ir