خرید ملک در ازمیر ترکیه با مناسب ترین قیمت

خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در شهر زیبای ازمیر ترکیه یکی از دغدغههای افرادی است که میخواهند در این شهر سرمایه گذاری کنند.

ازمیر یکی از شهرهای زیبا و ساحلی کشور ترکیه میباشد که در چند سال اخیر ایرانیان زیادی خواستار خرید منزل و آپارتمان و ویلا در ازمیر ترکیه شدهاند ؛

از این رو تصمیم گرفتهایم در این مقاله به طور کامل شما را با این شهر و جاذبههای آن و نحوه خرید ملک درترکیه به خصوص شهر ازمیر را  آشنا کنیم.

خرید ملک در ازمیر امروزه به دلیل سرمایهگذاری، تفریح و دریافت اقامت ترکیه انجام میشود و علیالخصوص سرمایه گذارانی از کشورهای مطرح دنیا نظیر آمریکا، اروپا و روسیه و کشورهای عربی و در سالهای اخیر ایرانیها برای خرید خانه به این شهر روی آوردهاند.

یکی از دلایل خرید ملک در شهر ازمیر به دلیل دریافت شهروندی ترکیه میباشد و علاوه بر آن با توجه به افزایش قیمت مسکن شما میتوانید حفظ سرمایه عالی در گذر زمان داشته باشید و سرمایه گذاری مناسبی را انجام دهید.

خرید ملک در ازمیر
 

اگر به سرزمین خوش آب و هوا با محیط شهری کاملاً جذاب و مدرن و آثار تاریخی علاقهمند هستید، قطعاً شهر ازمیر مناسب شما خواهد بود و با امکان خرید یک خانه در ازمیر در کنار سواحل دریای اژه از زندگیتان بیش از پیش لذت خواهید برد.

قطعاً برای خرید املاک در ازمیر باید با متخصصان حرفهای و مشاورین کاربلد (Hi Homes) تماس بگیرید تا شما را با تمامی جزئیات و مشخصات یک ملک مناسب در ازمیر آشنا کنند.

شهر ازمیر نگین دریای اژه:

شهر ازمیر یکی از کلانشهرهای ترکیه محسوب میشود که همانند نگینی در کنار دریای اژه قرار دارد و یکی از جذابترین و بهترین شهرها برای سکونت به حساب میآید.

شهری که به عنوان سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ترکیه بوده و جاذبههای طبیعی و تاریخی زیادی را در خودش دارد.

شهر زیبای ازمیر، منبع جاذبه های گردشگری

ازمیر به دلیل قرار گرفتن در کنار سواحل طبیعی دریا و طبیعت بیمثالش باعث شده تا توریستها و گردشگران زیادی برای خرید ملک در این شهر هجوم بیاورند و این شهر به شادیهای بی پایان معروف است.

شما با کمی قدم زدن در آن میتوانید تفریحات و سرگرمی ساحلی آن را ملاحظه کنید.

ازمیر دارای هتلها و مراکز لوکس تفریحی و جذاب زیادی است و با چشماندازهای زیبا و غذاهای لذیذش آماده پذیرایی از تمامی گردشگران و ساکنان این شهر است؛

ازمیر امروزه یکی از مراکز اصلی گردشگری ترکیه بوده و در کانون توجه خریداران ملک، به خصوص ایرانیان قرار گرفته است.

شهر ازمیر دارای فرهنگ غربی بوده و از لحاظ صنعت توریسم و گردشگری نیز بسیار قوی عمل کرده است و دارای بهترین دانشگاه و مراکز تفریحی و رستورانهای لوکس با همه نوع قیمت و همچنین آب و هوای خاص میباشد.

فضاهای فرهنگی و موسیقیهای جذاب در سطح شهر باعث شده تا هر شخصی برای خرید املاک در ازمیر ترکیه ترغیب شود.

محیطهای شهری در ازمیر بسیار جذاب طراحی شده و سبک معماری خانهها قطعاً شما را به سوی خودش جذب خواهد کرد.

در حال حاضر میتوانید انواع ملک را در بهترین سایت خرید ملک در ترکیه ، یعنی وبسایت (( های هومز )) مشاهده کرده و با هر بودجه ای برای خرید ملک جدید در ازمیر اقدام کنید.

اکثر خانه‌های ازمیر دارای چشم‌اندازهای خاصی هستند ؛ خرید ملک در ازمیر یکی از روش‌های مطمئن و ایمن برای اخذ اقامت ترکیه است و شما با خرید تنها یک خانه یا آپارتمان در ازمیر می‌توانید به آسانی اقامت و شهروندی ترکیه را دریافت کنید.

آب و هوا و شرایط اقلیمی ازمیر

ازمیر یکی از مهمترین شهرهای گردشگری کشور ترکیه محسوب میشود که جمعیت آن بالغ بر 4.3 میلیون نفر میباشد.

شهر ازمیر دارای آب و هوای مدیترانهای است و تابستانهای گرم و شرجی و زمستانهای نسبتاً بارانی و خنک دارد.

یکی از بهترین فصلها در ازمیر پاییز میباشد که واقعاً آب و هوای جذاب و دلنشینی دارد.

البته تابستانها با اینکه هوا در این شهر گرم میباشد ولی بازدیدکنندگان و خریداران منزل به طرز قابل توجهی افزایش می یابد ؛

یکی از دلایل خرید ملک در ازمیر به علت چهار فصل بودن آن است که آن را به یکی از شهرهای محبوب گردشگران تبدیل کرده است.

بد نیست بدانید که شهر زیبا ازمیر شهری باستانی بوده و به همین دلیل دارای ارزش تاریخی زیادی می باشد و 8500 سال تمدن ترکیه را در خود جای داده است؛

همچنین سومین بندر بزرگ سفر دریایی نیز در این شهر زیبا جای گرفته است.

گفتنی است یکی از برجسته ترین مزایای خرید خانه در ازمیر، کم بودن فاصله ازمیر از ایران می باشد که این فاصله حدود 3 ساعت می باشد.

اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک در ازمیر

خرید املاک و آپارتماندر ازمیر قطعاً مزیتهای زیادی داشته که امروزه از سوی کشورهای جهان اولی و سرمایه گذاران کشورهای صنعتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و خرید ملک و ویلا در ازمیر روز به روز در حال افزایش است.

یکی از مهم ترین مزایای خرید ملک در ازمیر، اخذ اقامت ترکیه از این طریق می باشد.

شما با در دست داشتن حداقل 400 هزار دلار سرمایه، می توانید اقامت دائم ترکیه را با خرید ملک دریافت کرده و پس از 5 سال نیز به عنوان شهروند رسمی ترکیه شناخته خواهید شد.

گفتنی است که با خرید ملک کم از 400 هزار دلار نیز می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید؛ اما اقامتی که به شما تعلق می گیرد از نوع توریستی خواهد بود و باید هر ساله برای تمدید آن اقدام کنید.

در نظر داشته باشید که شما می توانید به جای خریدن یک ملک به ارزش 400 هزار دلار یا بیشتر، چند ملک ارزان تر خریداری کنید که ارزش آن ها جمعاً به 400 هزار دلار یا بالاتر برسد.

پس از آن نیز می توانید در یکی از ملک های خود اقامت کنید و خانه های دیگر را اجاره دهید. در صورتی که یک ملک با ارزش متوسط خریداری کنید، با توجه به قیمت اجاره خانه در ازمیر ترکیه،

می توانید بخش قابل توجهی از هزینه های خود را کاهش دهید.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در ازمیر

برای خرید ملک در ازمیر به یک سری مدارک نیاز خواهید داشت که بد نیست پیش از این که برای خرید ملک در ازمیر اقدام کنید، در مورد آن اطلاعات کامل تری به دست آورید.

مدارک لازم برای خرید خانه در ازمیر به شرح زیر می باشد:

 • سند ملک که باید توسط مالک ارائه شود.
 • کلیه اطلاعات ملک، شامل آدرس و موقعیت دقیق ملک، متراژ وکه باید در سند ملک یا همان تاپو ذکر شود.
 • دو قطعه عکس شش در چهار از خریدار
 • اسناد خریدار از جمله کارت شناسایی و گذرنامه
 • پرداخت 4 درصد از مبلغ ملک به اداره تاپو یا همان اداره اسناد رسمی ترکیه
 • بیمه محل کار یا بیمه مسکن
 • دریافت و ارائه گواهی ارزش واقعی زمین

در صورتی که به زبان ترکی تسلط ندارید حتما یک مترجم زبان ترکی به همراه داشته باشید ؛ برای این کار می توانید از خدمات مترجم همراه (( های هومز )) نیز بهره ببرید.

معرفی و خرید ملک در ازمیر

املاک ازمیر برای خرید

ازمیر شهر وسیعی در غرب ترکیه است و یکی از شهرهای کاملاً مدرن و غربی به شمار میرود. استان ازمیر دارای جاذبه های زیبا و حیرت انگیز برای تعطیلات گردشگران میباشد و بسیاری از شهروندان ثروتمند ترکیه برای تعطیلات تابستانی خود، خانههای لوکس را در این منطقه خریداری میکنند.

قیمت خانه ها در ازمیر

طبیعتاً قیمت خانه در ازمیر نسبت به سایر شهرهای ترکیه، به دلیل توسعه یافته بودن و امکانات بیشتر آن، بالاتر است و اگر سرتیترهایی تحت عنوان (( خرید ملک ارزان در ازمیر )) در وبسایت ها و سایر پلتفرم های عمومی میبینید، این قیمت نسبت به محله های مختلف خود شهر ازمیر سنجیده می شود.

اگر به دنبال خرید ملک در ازمیر ترکیه هستید، ابتدا باید از قبل منطقهای که میخواهید خرید کنید را با توجه به بودجهتان در نظر بگیرید، زیرا قیمت ملک در ازمیر در هر منطقه با مناطق دیگر تفاوت قیمت زیادی دارند.

مناطق مرکزی شهر ازمیر به دلیل املاک لوکس و مدرن و امکانات بهتر، معمولاً قیمتهای بالاتری دارند.

اکنون بد نیست قیمت خرید آپارتمان فروشی در ازمیر را در چند محله مطلوب و مشهور ترکیه بررسی کنیم.

 

جدول قیمت خانه در ازمیر

میانگین قیمت نام محله
شروع قیمت از 1.500.000 لیر ماوی شهیر
شروع قیمت از 3.000.000 لیر گوزل باغچه
شروع قیمت از 500.000 لیر محله کارشیاکا
شروع قیمت از 600.000 لیر محله کاظم دریک
شروع قیمت از 4.000.000 لیر

ساحل اولاری

 

گفتنی است که قیمت خرید ملک در ازمیر به پول ایران از حدود 300.000 لیر، معادل حدود یک میلیارد تومان آغاز می شود و با توسعه امکاناتی که در اختیار خریدار قرار می گیرد، قیمت ملک نیز افزایش می یابد.

در جدول بالا میانگین قیمت خرید ملک تجاری در ازمیر و انواع خانه از جمله مسکونی و ویلایی را مشاهده می کنید؛ اما برای اطلاع دقیق تر از قیمت خرید آپارتمان در ازمیر، بهتر است به یک دفتر مشاور املاک ایرانی در ترکیه مراجعه کرده و پیش از این که اقدامی انجام دهید، اطلاعات کاملی از روند خرید خانه مناسب در ازمیر به دست آورید و همان طور که گفته شد می توانید از خدمات خرید خانه در ازمیر و اقامت، از طریق مراجعه به وبسایت ((های هومز)) استفاده کنید.

سرمایه گذاری در املاک ازمیر

گاهی افراد ترجیح میدهند از خرید املاک و خانهها کسب درآمد کنند، یکی از بهترین روشهای سرمایه گذاری و کسب درآمد فراوان، خرید ملک و اجاره دادن به توریستها و گردشگران است.

معمولاً کوش آداسی (Kuşadasi) یکی از مناطق جذاب و ساحلی در این زمینه میباشد که تقریباً فاصله زیادی با ازمیر ندارد.

مناطقی نظیر کوشی آداسی (Kuşadasi) و شهر چشمه (Çeşmeدارای امکانات رفاهی عالی هستند و بهترین نقاط برای خرید خانه و اجاره به توریستها و گردشگران میباشد.

خریدملکدر ازمیر یکی از بهترین روشهای سرمایه گذاری برای مردم میباشد و شما باید مناطق مطلوب و قابل پیشرفت را انتخاب کنید که به طور مداوم ارزش ملک در آینده بیشتر افزایش پیدا کند و دارای امکانات فوقالعاده و دسترسی آسان به رستورانها و مراکز تفریحی داشته باشد.

مهمترین مزیتهای خرید املاک در ازمیر:

خرید ملک در ازمیر مزیتهای زیادی دارد که از محیطهای شهری جذاب و پیشرفته، مراکز تفریحی تجاری و فرهنگی و همچنین آب و هوای جذاب و طبیعت بکر و دریای زیبایش باعث شده تا خرید املاک در این شهر بسیار داغ باشد و قیمتهای متنوع و ویژه خانههای آپارتمانی باعث شده تا خریداران زیادی برای تهیه ملک به این شهر جذاب روی بیاورند.

در ادامه مهمترین دلایل و مزیتهای خرید املاک در ازمیر را خدمتتان معرفی میکنیم:

مزیت های خرید ملک در ازمیر

 • قیمت مناسب ملک در ازمیر نسبت به ایران:

خوشبختانه در ازمیر و به طور کلی کشور ترکیه، قیمت ملک نسبت به ایران بسیار مناسب تر بوده و شما با بودجه ای یکسان می توانید ملک بهتری را در ازمیر نسبت به ایران خریداری کنید.

 • گردشگری مناسب:

 صنعت گردشگری این شهر بسیار عالی و مناسب میباشد و خدمات بسیار متنوع و با کیفیتی به افراد ارائه میشود.

 • شرایط اقلیمی مناسب:

 آلودگی در شهر نسبت به شهرهای بزرگتر نظیر استانبول و آنکارا بسیار کمتر بوده و جرم نیز در این شهر بسیار کم میباشد و تمامی این موارد باعث شده تا خرید آپارتمان در ازمیر یکی از بهترین روشهای سرمایه گذاری باشد.

 • جزایر تفریحی جذاب:

ازمیر دارای جزیرههای بزرگ و کوچک زیادی در اطراف خود است و مناطق ساحلی زیبایی دارد و امروزه میهمانان خارجی و توریستها جذب این جزایر میشوند و با انواع تجهیزات دریایی نظیر قایق و کشتی تفریحی به دیدن چشماندازهای این شهر میروند.

 • اشتغال عالی و اقتصاد مناسب:

 ازمیر از لحاظ مالی یک از شهرهای پر رونق و مناسب محسوب میشود و نرخ اشتغال در آن رتبه بالایی را دارا است. اقتصاد و اشتغال عالی در این شهر باعث شده تا توریستهای خارجی جذب خرید خانه در ازمیر شوند و سرمایهگذاری در آنجا را به نحو احسن انجام دهند.

 • تفریحات ساحلی:

 نوار ساحلی طولانی این شهر که با امکانات جذاب رفاهی و خدماتی و تفریحی باعث شده تا برای هر مسافر و سرمایه گذاری بهترین و جذابترین منطقه را رقم بزند. یکی از مهمترین دلیل خرید خانه توسط خارجیها در این منطقه به دلیل ساحل و دریا میباشد.

 • غذاهای لذیذ و مناسب ذائقه ایرانی:

اگر یک خانه در ازمیر بخرید و شبها وقتی در خیابانهای شهر قدم بزنید، از بوی غذاهای لذیذ و کبابهای خوشمزه ترکی آن مست خواهید شد و خاطرات آن در ذهنتان ثبت خواهد شد. ترکها معمولاً غذاهای خوشمزهای را طبخ میکنند و شما میتوانید انواع غذاهای دریایی و گیاهی را در خیابانهای ازمیر بچشید.

 • فضاهای تاریخی و فرهنگی و بوستانها:

پارکها و محیطهای فرهنگی و تاریخی که در ازمیر وجود دارد باعث شده تا مخاطبان از کمبود چنین فضاهای گله نکنند و همیشه در این گونه مکانها به قدم زدن و تفریح و بازدید بپردازند.

 

 • مراکز تجاری مجهز و لوکس ازمیر:

 ازمیر به دلیل وجود بهترین مراکز تجاری و فروشگاهها و هایپرها توانسته مشتریان زیادی را به سوی خودش جلب کند. مراکز لوکس خرید نظیر ماوی باهچه (MaviBahçe) ، فورم بورنووا ( Forum Bornova  ) ، آپتیموم اوت لت ( Optimum Outlet ) ، آگورا، اگه، بورنوا، هیل تاون و ... از جمله امکاناتی است  که باعث افزایش درآمد و اقتصاد در این شهر شده و شما هر چیزی را که بخواهید در این شهر به صورت آزادانه میتوانید خریداری نمایید.

قطعاً سطح رفاه و آزادی مالی و امنیت کامل ازمیر باعث شده تا امروزه خرید ملک در این شهر بسیار زیاد شود.

 • مدرنیته شهر زیبای ازمیر:

این شهر یکی از بهترین و مدرنترین شهرهای ترکیه میباشد که همه انسانها از پیر تا جوان علاقهمند خیابانهای آن خواهند شد و به راحتی همه افراد در کنار هم زندگی میکنند.

سؤالات متداول:

آیا خارجیها میتوانند در ازمیر ملک خریداری کنند؟

پاسخ: بله، توریستها و خارجیها به آسانی امکان خرید و سرمایه گذاری املاک در مناطق مختلف استان ازمیر را دارا هستند.

چگونه در ازمیر ملک ارزان بخریم؟

همان طور که گفتیم قیمت ملک در ازمیر نسبت به سایر شهرهای ترکیه که از امکانات و توسعه کم تری برخوردار هستند چندان ارزان نیست ؛ اما می توانید در برخی از محله های ازمیر، ملکی ارزان به تناسب بودجه ای که برای خرید یا اجاره خانه در ازمیر ترکیه در دست دارید، پیدا کنید.

متقابلاً در شهر زیبای ازمیر برای خرید و اجاره ملک در ازمیر، خانه هایی با قیمت های بسیار بالا نیز وجود دارد که معمولاً از کیفیت عالیتر و موقعیت مکانی بهتری برخوردار هستند ولی اگر به دنبال خرید ملک ارزان قیمت در ازمیر هستید میتوانید در حومهشهر و بیرون شهر به دنبال آن بگردید.

آیا خرید ملک در شهر ازمیر کاملاً امن است؟

خرید ملک در ازمیر همچنان امن و مطمئن است و میتوانید ساختمانهای جدیدی با رعایت تمام مقررات ایمنی را خریداری نمایید.

مالیات بر دارایی املاک در ازمیر چقدر است؟

مالیات بر املاک در این شهر هزینه سالان ای است که 0.2 درصد ارزش ملک برای منازل مسکونی محاسبه میشود.

 

چرا در ازمیر خانه بخریم؟                                        

کلام پایانی:

خرید املاک در ازمیر امروزه بسیار موردتوجه خارجی‌ها به خصوص ایرانی ها قرار گرفته است، امروزه مردم به دلایل اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور همسایه، به ترکیه و شهر ازمیر مهاجرت می‌کنند و به راحتی با خرید یک ملک زیبا، هم در آن زندگی می‌کنند و هم می‌توانند اقامت ترکیه را دریافت کنند.

اگر قصد خرید بهترین املاک باقیمت‌های مناسب را در شهر زیبای ازمیر ترکیه دارید می‌توانید با متخصصان و کارشناسان گروه (Hi Homes) تماس حاصل نمایید تا به شما راهنمایی‌های لازم را در این زمینه بدهیم و بتوانیم برای شما مشتریان عزیز بهترین ملک را در ازمیر خریداری و به‌موقع تحویلتان دهیم.

ازمیر امروزه پیشرفت‌های زیادی را در بخش‌های شهری و توریستی دارا است و از سرتاسر جهان برای خرید ملک به آنجا هجوم آورده‌اند ؛ پس اگر قصد خرید یک ملک زیبا در این شهر را دارید همین حالا اقدام کنید.

کپی رایت @ Hihomes. طراحی و توسعه توسط Rigel.ir